Lace Flower Top
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 70cm/27.58" |
| Length | 23cm/9.06" |
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 24cm/9.46" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 25cm/9.85" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 26cm/10.24" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Lace Flower Top
Lace Flower Top
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 70cm/27.58" |
| Length | 23cm/9.06" |
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 24cm/9.46" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 25cm/9.85" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 26cm/10.24" |
Original: $26.00
-70%$26.00
$7.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: White. Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 70cm/27.58" |
| Length | 23cm/9.06" |
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Length | 24cm/9.46" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Length | 25cm/9.85" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 26cm/10.24" |
























