Lace Lolita Embroidered Galaxy Shirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White. Black. Apricot. Red. Brown
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Lace Lolita Embroidered Galaxy Shirt
Lace Lolita Embroidered Galaxy Shirt
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White. Black. Apricot. Red. Brown
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
Original: $53.00
-70%$53.00
$15.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
ï»?/strong>Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: White. Black. Apricot. Red. Brown
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
























