Linen Trousers
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Beige. Gray. Green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 59cm/23.25" |
| Length | 93cm/36.64" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Size | L |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Length | 99cm/39.01" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Linen Trousers
Linen Trousers
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Beige. Gray. Green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 59cm/23.25" |
| Length | 93cm/36.64" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Size | L |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Length | 99cm/39.01" |
Original: $78.00
-70%$78.00
$23.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Beige. Gray. Green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 59cm/23.25" |
| Length | 93cm/36.64" |
| Size | M |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Size | L |
| Waist | 65cm/25.61" |
| Length | 99cm/39.01" |
























