Lolita Shirt Pleated Skirt Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White. Yellow
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | Skirt |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | Shirt |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Skirt | Waist |
| S | 59cm/23.25" |
| M | 64cm/25.22" |
| L | 69cm/27.19" |
| XL | 73cm/28.76" |
| XXL | 77cm/30.34" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Lolita Shirt Pleated Skirt Set
Lolita Shirt Pleated Skirt Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White. Yellow
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | Skirt |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | Shirt |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Skirt | Waist |
| S | 59cm/23.25" |
| M | 64cm/25.22" |
| L | 69cm/27.19" |
| XL | 73cm/28.76" |
| XXL | 77cm/30.34" |
Original: $56.00
-70%$56.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White. Yellow
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | Skirt |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | Shirt |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Skirt | Waist |
| S | 59cm/23.25" |
| M | 64cm/25.22" |
| L | 69cm/27.19" |
| XL | 73cm/28.76" |
| XXL | 77cm/30.34" |
























