Loose Pajama Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 132cm/52.01" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 136cm/53.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Shoulder | 72cm/28.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Loose Pajama Shirt
Loose Pajama Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 132cm/52.01" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 136cm/53.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Shoulder | 72cm/28.37" |
Original: $37.00
-70%$37.00
$11.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 132cm/52.01" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Shoulder | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 136cm/53.58" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Shoulder | 72cm/28.37" |
























