Mesh Ruffles Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mesh. Polyester
Color: Apricot. Blue green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mesh Ruffles Dress
Mesh Ruffles Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mesh. Polyester
Color: Apricot. Blue green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Original: $50.00
-70%$50.00
$15.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Mesh. Polyester
Color: Apricot. Blue green
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 80cm/31.52" |
| Length | 71cm/27.97" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 73cm/28.76" |
| Waist | 74cm/29.16" |
























