Pastel Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 118cm/46.49" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 120cm/47.28" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Pastel Flower Dress
Pastel Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 118cm/46.49" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 120cm/47.28" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Original: $123.00
-70%$123.00
$36.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 118cm/46.49" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 120cm/47.28" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
























