Pink Cat Lolita Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Includes: Dress + Tail
Color: Pink
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 76cm/29.94" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 86cm/33.88" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Pink Cat Lolita Maid Dress
Pink Cat Lolita Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Includes: Dress + Tail
Color: Pink
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 76cm/29.94" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 86cm/33.88" |
Original: $58.00
-70%$58.00
$17.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Includes: Dress + Tail
Color: Pink
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 76cm/29.94" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 78cm/30.73" |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 82cm/32.31" |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 86cm/33.88" |
























