Plaid Woolen Strap Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Navy blue. Dark green. Khaki
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Size | M |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 105cm/41.37" |
| Size | L |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 106cm/41.76" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Plaid Woolen Strap Dress
Plaid Woolen Strap Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Navy blue. Dark green. Khaki
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Size | M |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 105cm/41.37" |
| Size | L |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 106cm/41.76" |
Original: $73.00
-70%$73.00
$21.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Woolen
Color: Navy blue. Dark green. Khaki
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Length | 104cm/40.98" |
| Size | M |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Length | 105cm/41.37" |
| Size | L |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Length | 106cm/41.76" |
























