Planet Star Moon Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Customized Product. Ship In 3-15 Days.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25 |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 42cm/16.55" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Planet Star Moon Shirt
Planet Star Moon Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Customized Product. Ship In 3-15 Days.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25 |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 42cm/16.55" |
Original: $44.00
-70%$44.00
$13.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Customized Product. Ship In 3-15 Days.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. White
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 59cm/23.25" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25 |
| Length | 61cm/24.03" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 62cm/24.43" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 63cm/24.82" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Size | 2XL |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 64cm/25.22" |
| Shoulder | 42cm/16.55" |
























