Rabbit Jumpsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Denim
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Hip | 84cm/33.09" |
| Size | M |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | L |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Hip | 92cm/36.25" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Rabbit Jumpsuit
Rabbit Jumpsuit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Denim
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Hip | 84cm/33.09" |
| Size | M |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | L |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Hip | 92cm/36.25" |
Original: $84,000.00
-70%$84,000.00
$25,200.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Denim
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Hip | 84cm/33.09" |
| Size | M |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Hip | 88cm/34.67" |
| Size | L |
| Waist | 86cm/33.88" |
| Hip | 92cm/36.25" |
























