Rose Flower Bow Black Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Rose Flower Bow Black Dress
Rose Flower Bow Black Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Waist | 78cm/30.73" |
Original: $254,000.00
-70%$254,000.00
$76,200.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 76cm/29.94" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Waist | 78cm/30.73" |
























