Sakura Fan Bow Sailor Suit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL. 2XL
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Sakura Fan Bow Sailor Suit
Sakura Fan Bow Sailor Suit
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL. 2XL
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Original: $89,000.00
-70%$89,000.00
$26,700.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL. 2XL
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 41cm/16.15" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 72cm/28.3" |
| Size | L |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
| Waist | 75cm/29.55" |
| Size | XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 44cm/17.34" |
| Shoulder | 40cm/15.76" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 106cm/41.76" |
| Length | 45cm/17.73" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
| Waist | 84cm/33.09" |
























