Striped Plaid Pleated Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | 2XL |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Length | 43cm/16.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







Striped Plaid Pleated Skirt
Striped Plaid Pleated Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | 2XL |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Length | 43cm/16.94" |
Original: $60,000.00
-70%$60,000.00
$18,000.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Size Chart: XS. S. M. L. XL.2XL
| Size | XS |
| Waist | 58cm/22.85" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | 2XL |
| Waist | 78cm/30.73" |
| Length | 43cm/16.94" |
























