Student Pleated Long Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Navy blue. Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | M |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 80cm/31.52" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Student Pleated Long Skirt
Student Pleated Long Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Navy blue. Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | M |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 80cm/31.52" |
Original: $63,000.00
-70%$63,000.00
$18,900.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Black. Navy blue. Gray
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 64cm/25.22" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | M |
| Waist | 67cm/26.39" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Waist | 74cm/29.16" |
| Length | 80cm/31.52" |
























