Strawberry Pleated Skirt
Lovely review link here :Link 1 ; Link 2
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 38cm/14.97" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Strawberry Pleated Skirt
Strawberry Pleated Skirt
Lovely review link here :Link 1 ; Link 2
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 38cm/14.97" |
Original: $59,000.00
-70%$59,000.00
$17,700.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Lovely review link here :Link 1 ; Link 2
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink
| Size | S |
| Waist | 62cm/24.43" |
| Length | 36cm/14.18" |
| Size | M |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Length | 37cm/14.58" |
| Size | L |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Length | 38cm/14.97" |
























