Sweet Flower Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | M |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 96cm/37.82" |
| Length | 43cm/16.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Sweet Flower Skirt
Sweet Flower Skirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | M |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 96cm/37.82" |
| Length | 43cm/16.94" |
Original: $61,000.00
-70%$61,000.00
$18,300.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Waist | 84cm/33.09" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | M |
| Waist | 88cm/34.67" |
| Length | 42cm/16.55" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 43cm/16.94" |
| Size | XL |
| Waist | 96cm/37.82" |
| Length | 43cm/16.94" |
























