Sweet Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 95cm/37.43" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 97cm/38.22" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Sweet Flower Dress
Sweet Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 95cm/37.43" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 97cm/38.22" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Original: $89,000.00
-70%$89,000.00
$26,700.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: Pink. Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 95cm/37.43" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 96cm/37.82" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 97cm/38.22" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Waist | 74cm/29.16" |
























