Sweet Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Beige. Blue
Size Chart: XS. S. M. L. XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 125cm/49.25" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 128cm/50.43" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 131cm/51.61" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 134cm/52.79" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 137cm/53.98" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Sweet Flower Dress
Sweet Flower Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Beige. Blue
Size Chart: XS. S. M. L. XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 125cm/49.25" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 128cm/50.43" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 131cm/51.61" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 134cm/52.79" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 137cm/53.98" |
Original: $149,000.00
-70%$149,000.00
$44,700.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Pink. Beige. Blue
Size Chart: XS. S. M. L. XL
| Size | XS |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 125cm/49.25" |
| Size | S |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 128cm/50.43" |
| Size | M |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 131cm/51.61" |
| Size | L |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Length | 134cm/52.79" |
| Size | XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Length | 137cm/53.98" |
























