✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Sweet Flower Mesh Dress Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: M. L
| Coat | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 81.5cm/32.11" |
| Sleeve | 52cm/20.49" |
| Dress | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Dress | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 73cm/28.76" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Sweet Flower Mesh Dress Lingerie Set
Sweet Flower Mesh Dress Lingerie Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: M. L
| Coat | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 81.5cm/32.11" |
| Sleeve | 52cm/20.49" |
| Dress | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Dress | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 73cm/28.76" |
Select Size
From $23,400.00
Original: $78,000.00
-70%Sweet Flower Mesh Dress Lingerie Set—
$78,000.00
$23,400.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Lace
Color: White
Size Chart: M. L
| Coat | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 81.5cm/32.11" |
| Sleeve | 52cm/20.49" |
| Dress | M |
| Bust | 68cm/26.79" |
| Length | 72cm/28.37" |
| Dress | L |
| Bust | 72cm/28.37" |
| Length | 73cm/28.76" |
























