Sweet White Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 85cm/33.49" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns


Sweet White Lace Dress
Sweet White Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 85cm/33.49" |
Original: $492.00
-70%$492.00
$147.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Size | M |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Size | L |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 85cm/33.49" |
























