White Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 52cm/20.49" |
| Shoulder | 35cm/13.79" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



White Shirt
White Shirt
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 52cm/20.49" |
| Shoulder | 35cm/13.79" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: White
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 52cm/20.49" |
| Shoulder | 35cm/13.79" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 54cm/21.28" |
| Shoulder | 36cm/14.18" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 56cm/22.06" |
| Shoulder | 37cm/14.58" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 58cm/22.85" |
| Shoulder | 38cm/14.97" |
| Size | 2XL |
| Bust | 102cm/40.19" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Shoulder | 39cm/15.37" |
























