Bowknot Loose Strap Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Size | M |
| Waist | 87cm/34.28" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 62cm/24.43" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Bowknot Loose Strap Dress
Bowknot Loose Strap Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Size | M |
| Waist | 87cm/34.28" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 62cm/24.43" |
Original: $54.00
-70%$54.00
$16.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Waist | 82cm/32.31" |
| Length | 60cm/23.64" |
| Size | M |
| Waist | 87cm/34.28" |
| Length | 61cm/24.03" |
| Size | L |
| Waist | 92cm/36.25" |
| Length | 62cm/24.43" |
























