Cute Bow Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 73cm/28.76" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Cute Bow Maid Dress
Cute Bow Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 73cm/28.76" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 76cm/29.94" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester
Color: Black
Size Chart: M. L. XL
| Size | M |
| Bust | 74cm/29.16" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 78cm/30.73" |
| Waist | 73cm/28.76" |
| Size | XL |
| Bust | 82cm/32.31" |
| Waist | 76cm/29.94" |
























