Flower Rainbow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Rainbow
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Flower Rainbow Dress
Flower Rainbow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Rainbow
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
Original: $37.89
-70%$37.89
$11.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Rainbow
Size Chart: M. L
| Size | M |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | L |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
























