Galaxy Bow Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: One Size
| Dress | One Size |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Cardigan | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Galaxy Bow Dress Set
Galaxy Bow Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: One Size
| Dress | One Size |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Cardigan | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
Original: $44.34
-70%$44.34
$13.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Black. White
Size Chart: One Size
| Dress | One Size |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 110cm/43.34" |
| Cardigan | One Size |
| Bust | 104cm/40.98" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Sleeve | 55cm/21.67" |
| Shoulder | 41cm/16.15" |
























