Lolita Bow Suspender Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 94cm/37.04" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





Lolita Bow Suspender Dress Set
Lolita Bow Suspender Dress Set
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 94cm/37.04" |
Original: $59.00
-70%$59.00
$17.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend
Color: Blue
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Length | 89cm/35.07" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Length | 92cm/36.25" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Length | 94cm/37.04" |
























