Lolita Lace Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White. Black. Purple
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 86cm/33.88" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 88cm/34.67" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




Lolita Lace Bow Dress
Lolita Lace Bow Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White. Black. Purple
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 86cm/33.88" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 88cm/34.67" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Cotton Blend
Color: White. Black. Purple
Size Chart: S. M. L. XL
| Size | S |
| Bust | 86cm/33.88" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | M |
| Bust | 90cm/35.46" |
| Length | 86cm/33.88" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | L |
| Bust | 94cm/37.04" |
| Length | 87cm/34.28" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | XL |
| Bust | 98cm/38.61" |
| Length | 88cm/34.67" |
| Waist | 84cm/33.09" |
























