Pastel Butterfly Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester. Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 91cm/35.85" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 95cm/37.43" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Pastel Butterfly Lace Dress
Pastel Butterfly Lace Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester. Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 91cm/35.85" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 95cm/37.43" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 74cm/29.16" |
Original: $178.00
-70%$178.00
$53.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Lace. Polyester. Cotton Blend
Color: Pink
Size Chart: S. M. L
| Size | S |
| Bust | 87cm/34.28" |
| Length | 81cm/31.91" |
| Waist | 66cm/26.00" |
| Size | M |
| Bust | 91cm/35.85" |
| Length | 83cm/32.70" |
| Waist | 70cm/27.58" |
| Size | L |
| Bust | 95cm/37.43" |
| Length | 85cm/33.49" |
| Waist | 74cm/29.16" |
























