Red Bow Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Red Bow Maid Dress
Red Bow Maid Dress
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Waist | 84cm/33.09" |
Original: $93,000.00
-70%$93,000.00
$27,900.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Please take the size info as a reference. The measurement error between 1-4cm is in the normal range.
Fabric Material: Cotton Blend. Polyester
Color: Red
Size Chart: S. M. L. XL. XXL
| Size | S |
| Bust | 84cm/33.09" |
| Waist | 68cm/26.79" |
| Size | M |
| Bust | 88cm/34.67" |
| Waist | 72cm/28.37" |
| Size | L |
| Bust | 92cm/36.25" |
| Waist | 76cm/29.94" |
| Size | XL |
| Bust | 96cm/37.82" |
| Waist | 80cm/31.52" |
| Size | 2XL |
| Bust | 100cm/39.40" |
| Waist | 84cm/33.09" |
























